Дякую!
Забрала замовлення, все гарно упаковано, без пошкоджень, товар хорошої якості, все сподобалось, дякую, буду замовляти ще.
Дуже хороший магазин! Швидко відправили, рекомендую 👍
Дякую за економну доставку.
Відгуки про компанію Варже
Дякую!
Забрала замовлення, все гарно упаковано, без пошкоджень, товар хорошої якості, все сподобалось, дякую, буду замовляти ще.
Дуже хороший магазин! Швидко відправили, рекомендую 👍
Дякую за економну доставку.