Все чудово, рекомендую продавця і магазин.
Замовляла у п’ятницю з надією що у понеділок відішлють) Але вже у неділю моє замовлення було на поштоматі😁Ідеальні намистинки, те що треба) Дякую! Буду замовляти ще.
Відгуки про компанію Варже
Все чудово, рекомендую продавця і магазин.
Замовляла у п’ятницю з надією що у понеділок відішлють) Але вже у неділю моє замовлення було на поштоматі😁Ідеальні намистинки, те що треба) Дякую! Буду замовляти ще.