Взагалі товар не поганий.Але ставлення продавців та пакування мене дуже вразило.Замовляла на поштомат,замовлення прийшло в пакеті нової пошти та всередині товари були в целафановому пакеті завʼязані аби як.Для мене це просто шок,краще б запакували просто в пакет нової пошти.Давала декілька шансів цьому магазину,але більше тут купувати нічого не буду. 3 зірки тільки за товар який справді не поганий!
Коментар продавця
Шановна пані Маргарито, про які саме шанси йдеться? Ви зробили 2 замовлення: перше 15.08.24 о 19:19 (вихідний день) з Пром оплатою, яку не оплатили, отримали сповіщення від Пром боту стосовно того, що замовлення сформоване та продавець з Вами зв'яжеться, після чого одразу Ви написали повідомлення на наш месенджер, чи довго чекати та з проханням скасувати Ваше замовлення (шкода, що не можна прикріпити скріншоти для висвітлення манери Вашого спілкування), Вам було надано інформацію стосовно графіку роботи інтернет магазину та скасовано ваше замовлення (на Ваше прохання). Спілкування нашого менеджера з Вами зведено до двох повідомлень. Своє друге аналогічне замовлення Ви зробили 16.08.24 о 19:17 з Пром оплатою, 17.08.24 о 17:42 Ваше замовлення було відправлено, вам надано інформацію з номером ТТН. Стосовно пакування: у Вашому замовлення було 5 дрібних розсипних товарних позиції. Кожна була розфасована у індивідуальний zip пакет та усі пакети зв'язано разом у звичайний поліетиленовий пакет (задля того, щоб нічого не розгубилося у разі пошкодження фірмового пакету) та запаковано у фірмовий пакет Нової пошти 0,5 кг. Так як посилка маленька її було "оформлено" як "документ". Ви не сплатили зайві кошти за доставку, пакування та отримали своє замовлення без пошкоджень - не зрозуміло, що саме Вас так "шокувало". Вважаємо Ваш відгук не об'єктивним та таким, що продиктований власним загальним невдоволенням. Бажаємо вдалих подальших покупок.
Відгуки про компанію Варже
Взагалі товар не поганий.Але ставлення продавців та пакування мене дуже вразило.Замовляла на поштомат,замовлення прийшло в пакеті нової пошти та всередині товари були в целафановому пакеті завʼязані аби як.Для мене це просто шок,краще б запакували просто в пакет нової пошти.Давала декілька шансів цьому магазину,але більше тут купувати нічого не буду.
3 зірки тільки за товар який справді не поганий!
Шановна пані Маргарито, про які саме шанси йдеться? Ви зробили 2 замовлення: перше 15.08.24 о 19:19 (вихідний день) з Пром оплатою, яку не оплатили, отримали сповіщення від Пром боту стосовно того, що замовлення сформоване та продавець з Вами зв'яжеться, після чого одразу Ви написали повідомлення на наш месенджер, чи довго чекати та з проханням скасувати Ваше замовлення (шкода, що не можна прикріпити скріншоти для висвітлення манери Вашого спілкування), Вам було надано інформацію стосовно графіку роботи інтернет магазину та скасовано ваше замовлення (на Ваше прохання). Спілкування нашого менеджера з Вами зведено до двох повідомлень.
Своє друге аналогічне замовлення Ви зробили 16.08.24 о 19:17 з Пром оплатою, 17.08.24 о 17:42 Ваше замовлення було відправлено, вам надано інформацію з номером ТТН.
Стосовно пакування: у Вашому замовлення було 5 дрібних розсипних товарних позиції. Кожна була розфасована у індивідуальний zip пакет та усі пакети зв'язано разом у звичайний поліетиленовий пакет (задля того, щоб нічого не розгубилося у разі пошкодження фірмового пакету) та запаковано у фірмовий пакет Нової пошти 0,5 кг. Так як посилка маленька її було "оформлено" як "документ". Ви не сплатили зайві кошти за доставку, пакування та отримали своє замовлення без пошкоджень - не зрозуміло, що саме Вас так "шокувало".
Вважаємо Ваш відгук не об'єктивним та таким, що продиктований власним загальним невдоволенням. Бажаємо вдалих подальших покупок.