Вже не перший раз замовляю у цьому магазині! Все завжди на висоті: і обслуговування,і наявність продукції,і швидкість відправки! Дякую продавцям за роботу! Однозначно буду замовляти ще не раз!
Коментар продавця
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук.
Юлія Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення опрацювали швидко, відправили в той самий день. Буду звертатися ще. Рекомендую!🙂
Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.
Покупець
Відмінно
Я Ваш постоянный клиент 😊 Все очень нравится, впредь и дальше буду заказывать у вас) Спасибо
Коментар продавця
Дякуємо за ваші замовлення та відгук. Звертайтеся ще.
Алевтина К.
Відмінно
рекомендую
Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук.
Вікторія Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук.
Алла П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук.
Сергій С.
Відмінно
Рекомендую продавця.
Коментар продавця
Дякуємо за співпрацю та відгук.
Покупець
Відмінно
Доброго дня, отримала бусини, вчасно. Так, як замовляла. Дуже дякую. :) Всім мирного неба і добра :)
Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.
Відгуки про компанію Варже
Дякуємо за залишений відгук.
Дякуємо за залишений відгук.
Вже не перший раз замовляю у цьому магазині! Все завжди на висоті: і обслуговування,і наявність продукції,і швидкість відправки! Дякую продавцям за роботу! Однозначно буду замовляти ще не раз!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук.
Замовлення опрацювали швидко, відправили в той самий день. Буду звертатися ще. Рекомендую!🙂
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.
Я Ваш постоянный клиент 😊 Все очень нравится, впредь и дальше буду заказывать у вас) Спасибо
Дякуємо за ваші замовлення та відгук. Звертайтеся ще.
рекомендую
Дякуємо за залишений відгук.
Дякуємо за залишений відгук.
Дякуємо за залишений відгук.
Рекомендую продавця.
Дякуємо за співпрацю та відгук.
Доброго дня, отримала бусини, вчасно. Так, як замовляла. Дуже дякую. :) Всім мирного неба і добра :)
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.