Напівпуста коробка напхана папером. Неввічливі продавці, не бадаючі нести відповідальність за замовлення в їхньому магазині
Комментарий продавца
Шановна пані Надія, Ваше замовлення було запаковано у фірмовий пакет Нової пошти 1 кг, оформлено у кабінеті самообслуговування Нової пошти, наклеєно стікер та залишено у відділенні Нової пошти для подальшої реєстрації та відправки співробітниками Нової пошти. Інтернет магазин не може нести відповідальність за те, що співробітником Нової пошти БЕЗ нашої згоди було здійснено перепакування Вашого замовлення. Проконтролювати цей процес у нас теж немає можливості. Вартість доставки Вашої посилки збільшилася лише на 10 грн (вартість коробки 2 кг). Вам було надано інформацію стосовно тарифів Нової пошти і чому саме вартість доставки Вашої посилки 108 грн (95 грн - мінімальна вартість доставки до смт, 10 грн - вартість коробки, 3 грн - комісія від оголошеної вартості). Ми звернулися для надання розяснень на гарячу лінію Нової пошти, 2 дні спілкувалися з менеджерами Нової пошти. Співробітники Нової пошти не одноразово намагалися до Вас додзвонитися, Ви не відповіли на дзвінки. Новою поштою Вам надано промо код на знижку, але навіть після цього Ви залишили свій негативний відгук, з претензією, яка не стосується товару. Стосовно ввічливості: дуже шкода, що продавцем не може бути додано скрін листування з Вашим "дуже вічливим" спілкуванням, без "Доброго дня", одразу з обуреннями, претензіями та подальшим блокуванням у Viber. З цього можна робити висновки про Вашу ввічливість та порядність. Бажаємо Вам вдалих покупок та щиро сподіваємося, що на Вашому шляху будуть траплятися тільки такі ввічливі та порядні продавці як Ви сама.
Надія
Та дай Бог, щоб траплялися лише такі, як я. І не дай Бог, такі як ви(( Ви відповідаєте за все:і товар, і відправку, а не лише товар. Не трнба перекладати відповідальність на когось. Залишили на когось, вони зробили без впшої згоди? То це ваші з ними проблеми. Я в них нічого не замовляла, а у вас. Ви відповідальні. Так, шкода, що не можна додати скрін листування (
Отзывы о компании Varzhe
Напівпуста коробка напхана папером. Неввічливі продавці, не бадаючі нести відповідальність за замовлення в їхньому магазині
Шановна пані Надія, Ваше замовлення було запаковано у фірмовий пакет Нової пошти 1 кг, оформлено у кабінеті самообслуговування Нової пошти, наклеєно стікер та залишено у відділенні Нової пошти для подальшої реєстрації та відправки співробітниками Нової пошти.
Інтернет магазин не може нести відповідальність за те, що співробітником Нової пошти БЕЗ нашої згоди було здійснено перепакування Вашого замовлення. Проконтролювати цей процес у нас теж немає можливості.
Вартість доставки Вашої посилки збільшилася лише на 10 грн (вартість коробки 2 кг).
Вам було надано інформацію стосовно тарифів Нової пошти і чому саме вартість доставки Вашої посилки 108 грн (95 грн - мінімальна вартість доставки до смт, 10 грн - вартість коробки, 3 грн - комісія від оголошеної вартості).
Ми звернулися для надання розяснень на гарячу лінію Нової пошти, 2 дні спілкувалися з менеджерами Нової пошти.
Співробітники Нової пошти не одноразово намагалися до Вас додзвонитися, Ви не відповіли на дзвінки.
Новою поштою Вам надано промо код на знижку, але навіть після цього Ви залишили свій негативний відгук, з претензією, яка не стосується товару.
Стосовно ввічливості: дуже шкода, що продавцем не може бути додано скрін листування з Вашим "дуже вічливим" спілкуванням, без "Доброго дня", одразу з обуреннями, претензіями та подальшим блокуванням у Viber.
З цього можна робити висновки про Вашу ввічливість та порядність.
Бажаємо Вам вдалих покупок та щиро сподіваємося, що на Вашому шляху будуть траплятися тільки такі ввічливі та порядні продавці як Ви сама.
Та дай Бог, щоб траплялися лише такі, як я. І не дай Бог, такі як ви(( Ви відповідаєте за все:і товар, і відправку, а не лише товар. Не трнба перекладати відповідальність на когось. Залишили на когось, вони зробили без впшої згоди? То це ваші з ними проблеми. Я в них нічого не замовляла, а у вас. Ви відповідальні. Так, шкода, що не можна додати скрін листування (
Все сподобалось! Дякую за гарне обслуговування 🥰