Продавець Віталій невічливий;йому не місце працювати ;він навіть не знає який в нього товар!
Комментарий продавца
Шановна пані Наталія Товкач, Ви зробили 3 однакові замовлення на суму 100 грн накладною платою, Вам надіслали реквізити для оплати Ваших замовлень та інформацію стосовно умов відправки замовлень накладною платою (500 грн сума замовлення та 150 грн передплата на рахунок ФОП), цю інформацію зазначено на сторінці товару Пром. Також, Вам запропонували оплатити Ваші замовлення Пром оплатою та, у разі не актуальності, попросили Вас скасувати Ваші замовлення, на що отримали відповідь (дослівно): «Вам треба скасуйте;це ваша робота!» Шкода, що ми, як продавець, не можемо додати скріншоти листування, хоча Ви, як покупець, для підтвердження неввічливості нашого менеджера, могли б додати скріншоти листування. Стосовно не знання нашим менеджером свого товару – у Вас по товару не було жодних запитань. Все завершилося Вашим невдоволенням способом оплати. Дуже шкода,що Ви отримали негативний досвід співпраці з нашим інтернет магазином, сподіваємося, що в подальшому Вам будуть траплятися тільки продавці, які відповідатимуть Вашим критеріям ввічливості. Вдалих подальших покупок.
Отзывы о компании Varzhe
Всё замечательно. Спасибо! Очень оперативно!
дякую!
Продавець Віталій невічливий;йому не місце працювати ;він навіть не знає який в нього товар!
Шановна пані Наталія Товкач, Ви зробили 3 однакові замовлення на суму 100 грн накладною платою, Вам надіслали реквізити для оплати Ваших замовлень та інформацію стосовно умов відправки замовлень накладною платою (500 грн сума замовлення та 150 грн передплата на рахунок ФОП), цю інформацію зазначено на сторінці товару Пром. Також, Вам запропонували оплатити Ваші замовлення Пром оплатою та, у разі не актуальності, попросили Вас скасувати Ваші замовлення, на що отримали відповідь (дослівно): «Вам треба скасуйте;це ваша робота!» Шкода, що ми, як продавець, не можемо додати скріншоти листування, хоча Ви, як покупець, для підтвердження неввічливості нашого менеджера, могли б додати скріншоти листування.
Стосовно не знання нашим менеджером свого товару – у Вас по товару не було жодних запитань. Все завершилося Вашим невдоволенням способом оплати. Дуже шкода,що Ви отримали негативний досвід співпраці з нашим інтернет магазином, сподіваємося, що в подальшому Вам будуть траплятися тільки продавці, які відповідатимуть Вашим критеріям ввічливості. Вдалих подальших покупок.