Дякую за товар🙏🙏🙏 обслуговування на вищому рівні,швидка доставка,все дуже гарно запаковано.Рекомендую🤗🤗🤗
Сніжана К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна Д.
Отлично
Замовленим товаром та обслуговуванням задоволена. Віччливий продавець, швидка доставка. Товар сподобався. Прийшло все те,що мені потрібно. Щиро дякую.
Тетяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко відправили! Я в захваті від намистин, вони шикарні!
Світлана Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий, відповідальний та просто дуже приємний продавець. Товар гарної якості. Дуже задоволена, однозначно рекомендую! Бажаю вам всіляких гараздів та миру нам всім! 🌷
Замовила буси, але була розчарована через проблеми з оплатою. Обрала накладений платіж. Згодом отримала повідомлення у Viber від номера, підписаного як "Віталік". У повідомленні просили внести передплату або повністю оплатити товар, додатково сплативши банківську комісію. При цьому конкретну суму передплати спочатку не вказали, лише після моїх уточнень її нарешті назвали. Ситуація з передоплатою, яка не була зазначена на сайті, здалася мені непрозорою та незручною, тому я вирішила відмовитися від замовлення. Я більше довіряю системі промо-оплати, яка гарантує безпечну угоду. Після мого першого відгуку, де я зазначила, що продавець поводився неввічливо тому що не було вказана інформація про передплату, після чого зіткнулася з агресією. Продавець почав погрожувати, що мій відгук вплине на мій рейтинг. На жаль, такий підхід продавця не викликає довіри. Вважаю, що важливо дотримуватися прозорих умов оплати. Як вже побачила продавець мало з якими відгуками погоджується...Дякую сподіваюсь щось зміниться на краще.
Отзывы о компании Varzhe
Дякую за товар🙏🙏🙏 обслуговування на вищому рівні,швидка доставка,все дуже гарно запаковано.Рекомендую🤗🤗🤗
Замовленим товаром та обслуговуванням задоволена. Віччливий продавець, швидка доставка. Товар сподобався. Прийшло все те,що мені потрібно. Щиро дякую.
Швидко відправили! Я в захваті від намистин, вони шикарні!
Чудовий, відповідальний та просто дуже приємний продавець. Товар гарної якості. Дуже задоволена, однозначно рекомендую! Бажаю вам всіляких гараздів та миру нам всім! 🌷
Товар якісний, доступна ціна, ввічливий продавець.
Дякую 🙏 швидка відправка,гарний товар
Замовила буси, але була розчарована через проблеми з оплатою. Обрала накладений платіж. Згодом отримала повідомлення у Viber від номера, підписаного як "Віталік". У повідомленні просили внести передплату або повністю оплатити товар, додатково сплативши банківську комісію. При цьому конкретну суму передплати спочатку не вказали, лише після моїх уточнень її нарешті назвали.
Ситуація з передоплатою, яка не була зазначена на сайті, здалася мені непрозорою та незручною, тому я вирішила відмовитися від замовлення. Я більше довіряю системі промо-оплати, яка гарантує безпечну угоду.
Після мого першого відгуку, де я зазначила, що продавець поводився неввічливо тому що не було вказана інформація про передплату, після чого зіткнулася з агресією. Продавець почав погрожувати, що мій відгук вплине на мій рейтинг.
На жаль, такий підхід продавця не викликає довіри. Вважаю, що важливо дотримуватися прозорих умов оплати. Як вже побачила продавець мало з якими відгуками погоджується...Дякую сподіваюсь щось зміниться на краще.