Вже не перший раз замовляю у цьому магазині! Все завжди на висоті: і обслуговування,і наявність продукції,і швидкість відправки! Дякую продавцям за роботу! Однозначно буду замовляти ще не раз!
Комментарий продавца
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук.
Юлія Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення опрацювали швидко, відправили в той самий день. Буду звертатися ще. Рекомендую!🙂
Комментарий продавца
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.
Покупатель
Отлично
Я Ваш постоянный клиент 😊 Все очень нравится, впредь и дальше буду заказывать у вас) Спасибо
Комментарий продавца
Дякуємо за ваші замовлення та відгук. Звертайтеся ще.
Алевтина К.
Отлично
рекомендую
Комментарий продавца
Дякуємо за залишений відгук.
Вікторія Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за залишений відгук.
Алла П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за залишений відгук.
Сергій С.
Отлично
Рекомендую продавця.
Комментарий продавца
Дякуємо за співпрацю та відгук.
Покупатель
Отлично
Доброго дня, отримала бусини, вчасно. Так, як замовляла. Дуже дякую. :) Всім мирного неба і добра :)
Комментарий продавца
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.
Отзывы о компании Varzhe
Дякуємо за залишений відгук.
Дякуємо за залишений відгук.
Вже не перший раз замовляю у цьому магазині! Все завжди на висоті: і обслуговування,і наявність продукції,і швидкість відправки! Дякую продавцям за роботу! Однозначно буду замовляти ще не раз!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук.
Замовлення опрацювали швидко, відправили в той самий день. Буду звертатися ще. Рекомендую!🙂
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.
Я Ваш постоянный клиент 😊 Все очень нравится, впредь и дальше буду заказывать у вас) Спасибо
Дякуємо за ваші замовлення та відгук. Звертайтеся ще.
рекомендую
Дякуємо за залишений відгук.
Дякуємо за залишений відгук.
Дякуємо за залишений відгук.
Рекомендую продавця.
Дякуємо за співпрацю та відгук.
Доброго дня, отримала бусини, вчасно. Так, як замовляла. Дуже дякую. :) Всім мирного неба і добра :)
Дякуємо за залишений відгук. Раді, що вам все сподобалося.